Školní nábytek

Kmenové učebny

Specializujeme se na veškeré vybavení potřebné k hladkému a efektivnímu chodu kmenové učebny, tj. moderní a kvalitní školní sestavy, školní židle, školní lavice, učitelské katedry, učitelské židle a školní tabule.   

Školní sestavy máme v nabídce v několika designových provedení. Zároveň dbáme na správnou ergonomií posedu žáků, proto nábytek dodáváme v provedení pevném (výškově nestavitelném) a výškové stavitelném. Výšku lze jednoduše přenastavit pomocí imbusového klíče.

Náš nábytek splňuje předepsané normy pro správnou ergonomií a zdravé sezení. V případě výběru správné velikosti nás kontaktujte.

Nedílnou součástí kmenových učeben jsou školní tabule. V nabídce máme několik typů školních tabulí a je možné si u jednotlivých typů kombinovat varianty povrchu, záleží vždy na individuální potřeba školy. Tabule je možné dodat i vč. montáže.

 

Odborné učebny

Zaměřujeme se na dílenské učebny, počítačové učebny, jazykové učebny, přírodovědné učebny, učebny fyziky a chemie.

Odborné učebny realizujeme na míru dle individuálních požadavků školy. Většinou provádíme odborné zaměření a konzultaci přímo na škole.

 

 

Kabinety

Kompletně vybavíme kabinety, dle požadavku a po zaměření místnosti, vyrábíme nábytek na míru.

Jídelny

Na jídelní nábytek klademe důraz na kvalitu a pevnost, z důvodu neméně používaného nábytku. Jídelní stoly a židle jsou většinou dodávané v kombinaci kov a dřevo. V nabídce máme i celosvařené jídelní sestavy.

 

Šatny

Dodáváme šatní skříňky celokovové, laminové nebo kombinace kov/lamino. Šatny vybavujeme vč. laviček.

 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vše zkonzultujeme a vytvoříme návrh na míru dle individuálních potřeb školy.